Відгуки про компанію Топтулднепр
- Люда С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Андрей Я.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Шаповал О.Угода на маркетплейсі Prom.ua
всё супер
жаль что не отправляют УкрПочтойОлександр Б.Угода на маркетплейсі Prom.uaВсе добре
Юлия М.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Інна Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Дейниченко Е.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Благодарю! Очень доволен, рекомендую
Максим М.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Любомир Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua

Можливо шахраї, хотіли отримати дві оплати за один товар.
Замовлення, оплатив через пром. Відправили наложкою, з третього разу додзвонився, (десь між 9 та 10 ранку), сказали: "Таке буває, зараз виправимо".
Після 13:00 поїхав в місто (їхати до пошти далеко), чекав в машині до 18:00, випив 100 літрів кави, цілий день телефонував, більше трубки не брали. Прийшлось відмовитися від посилки, так як другий раз платити я не збирався, і їхати додому з пустими руками, тільки потративши кошти на дорогу...
Було таке діло,обіцали,але треба не забувати в якій країні і в якому стані ми зараз живемо з Вами.Наш магазин та склад знаходиться у м.Дніпро де кожну годину оголошуть повітряну тривогу та вимикають світло.Дніпро - це місто де лунать вибухи,де треба ховатись від ракет,шахедів по бомбосховищах.Вашу посилку відправили день у день та відправили те що треба,але помилилсь з оплатою.Фізично не встигли виправити.Ми бажаемо Вам міцного здоров'я,терпіння та випити ще не одну тонну кави!СЛАВА УКРІЇНІ!!!